Doğuş Paslanmaz

Firmamız AISI normlarında 304 - 316 - 310 - 321 - 430 kalite çeşitli kalınlık ve ebatlarda paslanmaz sacı stoklarında bulundurmakla birlikte Boru Profil ürünleriyle tam çeşit hizmet vermektedir.

Firmamız AISI normlarında 304 - 316 - 310 - 321 - 430 kalite çeşitli kalınlık ve ebatlarda paslanmaz sacı stoklarında bulundurmakla birlikte Boru Profil ürünleriyle tam çeşit hizmet vermektedir. Standart ebatların yanı sıra, istenilen ölçü ve miktarda dilme, boy kesme, taşlama 4N-3N-SB-PVC işlemleri yaparak müşterilerimizin kullanımına hazır hale getirmektedir.

Paslanmaz çelikler, bileşimlerinde en az %11 krom içeren bir çelik ailesidir. Bu çeliklerin yüksek korozyon dayanımını sağlayan asıl unsur; yüzeye kuvvetle tutunmuş, yoğun, sünek, çok ince ve saydam bir oksit tabakasının varlığıdır. Çok ince olan bu amorf tabaka sayesinde paslanmaz çelikler, kimyasal reaksiyonlarda pasif davranarak korozyona karşı dayanım kazanırlar. Söz konusu oksit tabakası, oksijen bulunan ortamlarda oluşur ve dış etkilerle (kesme, aşınma, talaşlı imalat, vb.) bozulsa dahi kendini onararak eski özelliğine tekrar kavuşur.

Vizyonumuz

Çağdaş, değişime ve öğrenmeye açık, dinamik yapımızla firmamızın sektörde sürekliliğini sağlamak en temel hedefimizdir. Bu bağlamda Doğuş Paslanmaz vizyonuna ulaşmak için sektöre hizmet sunmaktadır

Güvenirlik

Güven, kalite ve ekonomiklik prensiplerimiz doğrultusunda müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak ilerlemek en büyük uğraşımızdır. Doğuş Paslanmaz kısa sürede yüksek kazanç yerine uzun vadede güveni önemsemektedir.